BZX79-B18,133 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 8 133
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 4 140
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
Zener dióda 18 V 400 mW ±2% Furatszerelt ALF2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX79-B18,133
DigiKey raktári szám
1727-6125-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-6125-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79-B18,133
Leírás
DIODE ZENER 18V 400MW ALF2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
ALF2
Max. teljesítmény
400 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms