BZX585-C24-QX
DigiKey raktári szám
1727-BZX585-C24-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX585-C24-QX
Leírás
DIODE ZENER 24V 300MW SOD523
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 24 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 16.8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. teljesítmény
300 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
70 Ohms