BZX585-C10,135 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 76 178
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raktáron: 13
Rohm Semiconductor
onsemi
Zener dióda 10 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX585-C10,135
DigiKey raktári szám
BZX585-C10,135-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX585-C10,135
Leírás
DIODE ZENER 10V 300MW SOD523
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V