BZX585-B2V4,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 28 374
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 7 558
Adatlap
onsemi
onsemi
Raktáron: 677
Raktáron: 830
Zener dióda 2.4 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-523