BZX585-B16,115
DigiKey raktári szám
1727-2647-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2647-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2647-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX585-B16,115
Leírás
DIODE ZENER 16V 300MW SOD523
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 16 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TA)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 11.2 V