BZX585-B13,135 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 1 195
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 104 000
Adatlap
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Zener dióda 13 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-523