BZX38450-C3V6X
DigiKey raktári szám
1727-BZX38450-C3V6XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX38450-C3V6XCT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX38450-C3V6XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX38450-C3V6X
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
7.5 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms