BZX38450-C3V6X | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX38450-C3V6X |
Leírás | DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 3.6 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Visszáram Ur-nél 7.5 µA @ 2 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet 150°C (TJ) |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±5% | Gyártói tokozás SOD-323 |
Max. teljesítmény 300 mW | Alap típusszám |
Max. impedancia (Zzt) 95 Ohms |