BZX384-C6V2,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 26 118
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 8 510
Adatlap
Comchip Technology
Comchip Technology
onsemi
Raktáron: 6
Rohm Semiconductor
Zener dióda 6.2 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.