BZX384-B20,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 13 409
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 5
Rohm Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener dióda 20 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.