BZT52H-C51,115 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 7 048
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 8 651
Adatlap
Rochester Electronics, LLC
Taiwan Semiconductor Corporation
Zener dióda 51 V 375 mW ±5% Felületszerelt SOD-123F