BZT52-C43X | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZT52-C43X |
Leírás | DIODE ZENER 43V 350MW SOD123 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 43 V 350 mW ±7% Felületszerelt SOD-123 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Minősítés AEC-Q101 |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±7% | Tokozás |
Max. teljesítmény 350 mW | Gyártói tokozás SOD-123 |
Max. impedancia (Zzt) 80 Ohms | Alap típusszám |
Visszáram Ur-nél 50 nA @ 30.1 V |