BZT52-C43J
DigiKey raktári szám
1727-8138-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-8138-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-8138-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52-C43J
Leírás
DIODE ZENER 43V 350MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 43 V 350 mW ±7% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±7%
Tokozás
Max. teljesítmény
350 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 30.1 V