BZT52-B5V1-QX nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 5 999
Adatlap
Zener dióda 5.1 V 590 mW ±2% Felületszerelt SOD-123
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZT52-B5V1-QX
DigiKey raktári szám
1727-BZT52-B5V1-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52-B5V1-QX
Leírás
DIODE ZENER 5.1V 590MW SOD123
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
590 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
60 Ohms