BZB84-B20-QR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Zener diódatömb 1 pár közös anód 20 V 300 mW ±2% TO-236AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZB84-B20-QR
DigiKey raktári szám
1727-BZB84-B20-QRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZB84-B20-QR
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 20V TO-236AB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
55 Ohms
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 14 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Konfiguráció
1 pár közös anód
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±2%
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. teljesítmény
300 mW