BUK9628-100A,118 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 3 847
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 296
Adatlap
onsemi
Raktáron: 282
Raktáron: 869
Raktáron: 0
Raktáron: 898
Infineon Technologies
Infineon Technologies
IXYS
Raktáron: 151
Raktáron: 908
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
Raktáron: 857
N csatornás 100 V 49A (Tc) 166W (Ta) Felületszerelt D2PAK
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BUK9628-100A,118
DigiKey raktári szám
1727-7194-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BUK9628-100A,118
Leírás
MOSFET N-CH 100V 49A D2PAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 1mA
Gyrt.
Ugs (Max)
±10V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4293 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Teljesítményveszteség (max.)
166W (Ta)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
D2PAK
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
27mohm / 25A, 10V