BSN20BKR
DigiKey raktári szám
1727-2341-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2341-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2341-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSN20BKR
Leírás
MOSFET N-CH 60V 265MA TO236AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 265mA (Ta) 310mW (Ta) Felületszerelt TO-236AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSN20BKR modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
0.49 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
20.2 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
310mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-236AB
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,8ohm / 200mA, 10V