BAS40-06W,115
DigiKey raktári szám
1727-4804-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-4804-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-4804-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS40-06W,115
Leírás
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös anód 40 V 120mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS40-06W,115 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 40 mA
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös anód
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-323
Vezetési áram (Io) (diódánként)
120mA (DC)