74HC4066PW-Q100,11
DigiKey raktári szám
1727-1009-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-1009-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-1009-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
74HC4066PW-Q100,11
Leírás
IC SW SPST-NOX4 95OHM 14TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4 áramkörös kapcsoló IC 1:01 95ohm 14-TSSOP
Kategória
-3dB sávszélesség
200MHz
Gyártó
Nexperia USA Inc.
Csatorna kapacitás (CS(off), CD(off))
3,5pF
Sorozat
Max. szivárgási áram (IS(off))
1µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áthallás
-60dB / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kapcsolási áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Típusjelölés
autóipar
Multiplexer / demultiplexer áramkör
1:01
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
95ohm
Tokozás
14-TSSOP (0,173", 4,40mm széles)
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
3ohm
Gyártói tokozás
14-TSSOP
Tápfeszültség (U+)
2V ~ 10V