74HC2G66DC-Q100H
DigiKey raktári szám
1727-74HC2G66DC-Q100HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
74HC2G66DC-Q100H
Leírás
IC SWITCH SPST-NOX2 70OHM 8VSSOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 áramkörös kapcsoló IC 1:01 70ohm 8-VSSOP
Kategória
Kapcsolási idő (Ton, Toff) (max.)
20ns, 27ns
Gyártó
Nexperia USA Inc.
-3dB sávszélesség
200MHz
Sorozat
Max. szivárgási áram (IS(off))
1µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Áthallás
-60dB / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kapcsolási áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Típusjelölés
autóipar
Multiplexer / demultiplexer áramkör
1:01
Minősítés
AEC-Q100
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. ellenállás bekapcsolt állapotban
70ohm
Tokozás
8-VFSOP (0,091", 2,30mm széles)
Csatornák közötti eltérés (ΔRon)
3ohm
Gyártói tokozás
8-VSSOP
Tápfeszültség (U+)
2V ~ 10V