1PS79SB40,699 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1PS79SB40,699 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 120mA Felületszerelt SOD-523 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1PS79SB40,699 modellek |
Kategória | Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 10 µA @ 40 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Kapacitás / Ur, F 5pF / 0V, 1MHz |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Gyártói tokozás SOD-523 |
Vezetési áram (Io) 120mA | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 150°C (max.) |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 1 V @ 40 mA | Alap típusszám |