NHD-4.3-480272MB-ASXN-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Newhaven Display Intl
Raktáron: 0
Adatlap
Rezisztív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes párhuzamos, 24 bites (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-4.3-480272MB-ASXN-T
DigiKey raktári szám
NHD-4.3-480272MB-ASXN-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-4.3-480272MB-ASXN-T
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Részletes leírás
Kategória
Kijelző mérete
95,04mm Sz. x 53,86mm M.
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
480 x 272
Interfész
párhuzamos, 24 bites (RGB)
Kijelző típusa
TFT - színes
Vezérlő típusa
HX8257-A
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
Rezisztív
Alap típusszám
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)