NHD-4.3-480272EF-ASXP
DigiKey raktári szám
1548-NHD-4.3-480272EF-ASXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-4.3-480272EF-ASXP
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) párhuzamos, 24 bites (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-4.3-480272EF-ASXP modellek
Kategória
Háttérvilágítás
LED - fehér
Gyártó
Newhaven Display Intl
Felbontás
480 x 272
Csomagolás
Ömlesztve
Interfész
párhuzamos, 24 bites (RGB)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlő típusa
SC7283
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Alap típusszám
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)