NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP
DigiKey raktári szám
757-NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP
Leírás
3.5" HI-RES IPS HDMI TFT
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes HDMI, USB 3,5" (88,90mm) 640 x 480 (VGA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-3.5-HDMI-HR-RSXP modellek
Kategória
Kijelző mérete
72,48mm Sz. x 55,36mm M.
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Doboz
Felbontás
640 x 480 (VGA)
Interfész
HDMI, USB
Kijelző típusa
TFT - színes
Vezérlő típusa
LT6911C
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
Nem érintésvezérelt
Háttérszín
fekete
Képernyőátló
3,5" (88,90mm)