NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
DigiKey raktári szám
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes, IPS (In-Plane Switching) Párhuzamos 8/16-bites (RGB) 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NHD-2.8-240320AF-CSXP-FCTP modellek
Kategória
Kijelző mérete
57,60mm Sz. x 43,20mm M.
Gyártó
Newhaven Display Intl
Háttérvilágítás
LED - fehér
Csomagolás
Doboz
Felbontás
320 x 240 (QVGA)
Interfész
Párhuzamos 8/16-bites (RGB)
Kijelző típusa
TFT - színes, IPS (In-Plane Switching)
Vezérlő típusa
ST7789Vi
Kijelzési mód
Közvetett
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Érintőképernyő
kapacitív
Alap típusszám
Képernyőátló
2,8" (71,12mm)