NHD-2.7-12864WDW3
DigiKey raktári szám
NHD-2.7-12864WDW3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-2.7-12864WDW3
Leírás
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.7"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fehér OLED - passzív mátrix Párhuzamos/soros 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Kategória
Felbontás
128 x 64
Interfész
Párhuzamos/soros
Csomagolás
Tálca
Vezérlő típusa
SSD1322
Színskála
fehér
Kijelző típusa
OLED - passzív mátrix
Pontok mérete
0,45mm Sz. x 0,45mm M.
Képernyőátló
2,7" (68,58mm)
Pontok közötti távolság
0,48mm Sz. x 0,48mm M.
Kijelző mérete
63,41mm Sz. x 32,69mm M.