NHD-1.5-128128UGC3
DigiKey raktári szám
NHD-1.5-128128UGC3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NHD-1.5-128128UGC3
Leírás
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 1.5"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul piros, zöld, Kék (RGB) OLED - passzív mátrix Párhuzamos/soros 1,5" (38,10mm) 128 x 128
Kategória
Felbontás
128 x 128
Gyártó
Newhaven Display Intl
Interfész
Párhuzamos/soros
Csomagolás
Doboz
Vezérlő típusa
SSD1351
Alkatrész státusza
Aktív
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelző típusa
OLED - passzív mátrix
Pontok mérete
0,14mm Sz. x 0,19mm M.
Képernyőátló
1,5" (38,10mm)
Pontok közötti távolság
0,21mm Sz. x 0,21mm M.
Kijelző mérete
28,00mm Sz. x 28,00mm M.