NELM-30/40/00-27-90-F
DigiKey raktári szám
1672-NELM-30/40/00-27-90-F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NELM-30/40/00-27-90-F
Leírás
LED MOD WARM WHITE ROUND 2700K
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED fényforrások COB-k meghajtók modulok szalagok LED-modul - fehér, Meleg Kerek, Plug and Play
Üzemi hőmérséklet
55°C
Gyártó
New Energy
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
33,7V, 34,6V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. áram
750mA, 1,1A
Alkatrész státusza
Aktív
CRI (színvisszaadási index)
90
Típus
LED-modul
Fényszög
86°
Szín
fehér, Meleg
Méretek
88,20mm átmérő
CCT (K)
2700K
Magasság
30,00mm
Konfiguráció
Kerek, Plug and Play
Fénykibocsátó felület
61,30mm átmérő