NNAMC1220PCEV
DigiKey raktári szám
1816-1007-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NNAMC1220PCEV
Leírás
EVAL KIT MODULE 0 DEG 122MM
Kategória
Érzékelési tartomány
122mm x 104mm
Gyártó
Neonode Inc.
Interfész
I2C, USB
Sorozat
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V