STDMUA9-32.768K
DigiKey raktári szám
644-STDMUA9-32.768KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDMUA9-32.768KCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDMUA9-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDMUA9-32.768K
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 9pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STDMUA9-32.768K modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
9pF