STDCSW2-20M
DigiKey raktári szám
644-STDCSW2-20MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCSW2-20MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCSW2-20MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCSW2-20M
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)