STDCSU2-16M
DigiKey raktári szám
644-STDCSU2-16MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCSU2-16MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCSU2-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCSU2-16M
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±50ppm kristály 8pF 120 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
STDCSU2-16M modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (5x3.2)
Frekvenciastabilitás
±150ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Terhelő kapacitás
8pF