NSC5332A-26M nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
IQD Frequency Products
Raktáron: 4 203
Adatlap
26 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 1,8V 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NSC5332A-26M
DigiKey raktári szám
644-NSC5332A-26MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-NSC5332A-26MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-NSC5332A-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSC5332A-26M
Leírás
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±500ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
1,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)