NSC5136D-32.768K
DigiKey raktári szám
644-NSC5136D-32.768KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-NSC5136D-32.768KCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-NSC5136D-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSC5136D-32.768K
Leírás
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
260µA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)