NSC5083D-24.576M
DigiKey raktári szám
644-NSC5083D-24.576MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-NSC5083D-24.576MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-NSC5083D-24.576MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSC5083D-24.576M
Leírás
OSC XO 24.576MHZ CMOS 3.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24.576 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
15mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)