MU00797-32.768K
DigiKey raktári szám
644-MU00797-32.768KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-MU00797-32.768KCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-MU00797-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MU00797-32.768K
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz kristály 6pF 80 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (2,05x1,2)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,081" H. x 0,047" Sz. (2,05mm x 1,20mm)
Terhelő kapacitás
6pF
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)