LNCD1-32M
DigiKey raktári szám
644-LNCD1-32MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-LNCD1-32MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-LNCD1-32MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LNCD1-32M
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±50ppm kristály 8pF 50 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (5x3.2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)