CS08403-50M
DigiKey raktári szám
644-CS08403-50MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CS08403-50MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CS08403-50MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS08403-50M
Leírás
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz ±10ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
50 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)