CS00527-16M
DigiKey raktári szám
644-CS00527-16MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CS00527-16MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CS00527-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS00527-16M
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)