CS00445-26M
DigiKey raktári szám
644-CS00445-26MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-CS00445-26MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-CS00445-26MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS00445-26M
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz ±10ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
26 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)