PQC250-36
DigiKey raktári szám
811-3298-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PQC250-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 250W
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
terhelésmegosztás, PFC, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,38" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, cCSAus, CE, TUV
Feszültség - 1. kimenet
36V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
6.94 A