OKI-78SR-5/1.5-W36-C
DigiKey raktári szám
811-2196-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 8W
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 1,5A 7V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OKI-78SR-5/1.5-W36-C modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1,5A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
8 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
90,5%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
7V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,41" H. x 0,30" Sz. x 0,65" M. (10,4mm x 7,6mm x 16,5mm)