MGJ1D121505VMC-R7
DigiKey raktári szám
811-MGJ1D121505VMC-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-MGJ1D121505VMC-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
811-MGJ1D121505VMC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MGJ1D121505VMC-R7
Leírás
DC-DC SM 12-15/5V
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V -5V 50mA, 50mA 10,8V - 13,2V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
50mA, 50mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
1 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5.2 kV
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
72%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Tokozás
24-SMD modul, 12 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,63" H. x 0,47" Sz. x 0,18" M. (16,0mm x 12,0mm x 4,5mm)