DMS-20LCD-2-9-C
DigiKey raktári szám
811-2667-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMS-20LCD-2-9-C
Leírás
VOLTMETER 20VDC LCD PANEL MOUNT
Vevői azonosító
Részletes leírás
Feszültségmérő LCD - fekete karakterek kijelző panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMS-20LCD-2-9-C modellek
Kategória
Karakterek száma soronként
3,5
Gyártó
Murata Power Solutions Inc.
Kijelzett karakterek magassága
0,370" (9,40mm)
Sorozat
Tápfeszültség
9VDC
Csomagolás
Doboz
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 33,93mm x 21,29mm
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Típus
Feszültségmérő
Végződtetés módja
Mért jellemző
feszültség
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Méréstartomány
±20VDC