BAC05S24DC
DigiKey raktári szám
811-BAC05S24DC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAC05S24DC
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 210mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyártó
Murata Power Solutions Inc.
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
81%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
5-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,64" M. (25,4mm x 25,4mm x 16,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
210mA
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
5 W