MGJ2D152005MPC-R7
DigiKey raktári szám
811-MGJ2D152005MPC-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-MGJ2D152005MPC-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
811-MGJ2D152005MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MGJ2D152005MPC-R7
Leírás
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 20V -5V 80mA, 80mA 13,5V - 16,5V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
80mA, 80mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5.7 kV
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 95°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
76%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
13,5V
Tokozás
8-SMD modul
Bemeneti feszültség (max.)
16,5V
Méretek
0,79" H. x 0,59" Sz. x 0,17" M. (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)