XRCMD48M000F1P2AR0
DigiKey raktári szám
490-XRCMD48M000F1P2AR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCMD48M000F1P2AR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCMD48M000F1P2AR0
Leírás
48.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
Vevői azonosító
Részletes leírás
48 MHz ±10ppm kristály 7pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCMD48M000F1P2AR0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
48 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,33mm)