XRCGE50M000F3A1BR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGE50M000F3A1BR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGE50M000F3A1BR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGE50M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGE50M000F3A1BR0
Leírás
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
50 MHz ±30ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGE50M000F3A1BR0 modellek
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
50 MHz
Frekvenciastabilitás
±45ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
8pF