XRCGE26M000FBA2AR0
DigiKey raktári szám
490-XRCGE26M000FBA2AR0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-XRCGE26M000FBA2AR0CT-ND - Vágott szalag (CT)
490-XRCGE26M000FBA2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGE26M000FBA2AR0
Leírás
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
Részletes leírás
26 MHz ±15ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
XRCGE26M000FBA2AR0 modellek
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
26 MHz
Frekvenciastabilitás
±35ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Terhelő kapacitás
8pF