XRCGE26M000FBA2AR0 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XRCGE26M000FBA2AR0 |
Leírás | 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 26 MHz ±15ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XRCGE26M000FBA2AR0 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 60 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 26 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±35ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±15ppm | Max. magasság (beültetve) 0,028" (0,70mm) |
Terhelő kapacitás 8pF |